Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

O Dašice.net

Dašice.net nejsou oficiální stránky města Dašice, ty naleznete na adrese www.dasice.cz.

Tyto stránky jsou alternativou, jsou zde uvedeny fotografie a informace o aktuálním dění v Dašicích, názory, pozvánky atd.

Podpořit stránky

Stránky můžete podpořit v dalším vývoji a fungování přes tlačítko PayPal:

Ikonka

Pokud se Vám tyto stránky líbí, odkažte na ně prosím na svých stránkách nebo použijte tento kód pro zobrazení ikonky:

<a href="http://www.dašice.net"><img src="http://www.dasice.net/style/ikonka.jpg" border="0" title="Stránky informující textem i fotografiemi o dění v městě Dašice" width="88" height="31"></a>

Pár slov o autorovi

Myslím, že většina dašických obyvatel mě zná, ale nejen pro Ty, kteří mě neznají, bych zde rád uvedl pár vět o sobě.

Takže... Jmenuji se Václav Mareš, tyto stránky tvořím od roku 2005, kdy jsem se rozhodl podělit se o své fotografie týkající se dění v Dašicích. K tomu občas přišla nějaká pozvánka na akci apod.

vaclmare.jpg, 24kB

No a jak je již na těchto stránkách několikrát zmíněno, velká pracovní vytíženost a také, že do Dašic v poslední době jezdím opravdu sporadicky, není možné se těmto stránkám plně věnovat.

Byl jsem tedy rád, když jsem při posvícení 2008 byl osloven s nápadem, jak by stránky mohly dále pokračovat... Hned po návratu k počítači jsem se vrhl na realizaci a zde již vidíte výsledky všeho snažení (pozn. od 10.6.2009 další vývojovou verzi). Možnost přispívat na stránky je v této chvíli dána komukoli, kdo projeví zájem a bude přispívat věcnými a slušnými články.

K mému fotografickému "vývoji" velmi pomohla možnost fotit v Dašicích různé akce (např. Posvícení, Mikuláš), oslavy atd. V poslední době jsem fotil otevření hypermarketů jednoho obchodního řetězce v Ostravě a Chebu, další akce téhož řetězce v Praze, Českých Budějicích, Liberci a Mladé Boleslavi, divadlení představení Miláček v Městském divadle v Mladé Boleslavi, stal jsem se fotografem A-studia Rubín (Něžná, Máma říkala že bych neměla, Homo 06), fotím pravidelný pořad Ester Kočičkové nazvaný Rabování, různé koncerty atd. Mé některé aktivity (část tvorby) můžete sledovat na stránkách www.phototrip.net.