Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Pozvánka na expedici Loučná  -  23. 3. 2016

https://www.facebook.com/events/1693583657589065/1693856174228480/

 

Zase se blíží jaro a s ním neděle prvního května, čas na pomalu už tradiční jízdu po Loučné. Abychom se nenudili, změnil jsem poněkud jízdní plán. Vypustíme tentokrát nudnou část po Labi a Chrudimce, kde většinou prší a také hrozí, že by se tam někteří kadeti mohli utopit. Na druhou stranu, aby ta cesta nebyla tak krátká, začneme tentokrát naše putování o něco výš proti proudu a to v Čeradicích u mlýna. Takže na kilometry to vyjde zhruba stejně (14 km), ale bude to jistě záživnější. Lodě se budou přenášet v Platenicích, Dašicích a Sezemicích. Trasu ukončíme v Počaplech v hospodě U kapličky. Případné zájemce o akci prosím, aby mi zároveň s přihlášením sdělili, jestli chtějí odvoz zpátky do Dašic, nebo jestli si dopravu z cíle obstarají sami. Přesun do Čeradic bude zajištěn autobusem od parkoviště před hospodou „Na Ostrově“ odjezd v 12:30. Lodí je objednáno dvacet, cena za loď je 300 Kč, peníze opět vybírám na místě.

Přihlášky na aklasa@seznam.cz , nebo telefon 775134065

Tomáš Klásek

 

poznámka admina:

start približně na 14,9km; kilometráž řeky: http://www.raft.cz/cechy/loucna.aspx?ID_reky=226&kilo=kilom

osobní poznámka admina:

před Práchovicema Vás čeká první mírný splávek, poté klidná jízda až do Dašic. Další splávky jsou v Dašicích až za náhonem, dají se v klidu projet. U Lánů však býval před 25. lety takový nebezpečnější splávek, záleželo na stavu vody. Tak Ahoooooj.

 


 

Vložit příspěvek