Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Kataforesis  -  8. 5. 2014

Vážení čtenáři, rád bych Vás na těchto stránkách informoval o tom, že společnost Kataforesis Dašice podle mých informací zprovoznila novou technologii na odstraňování zápachu. Jak si můžete všimnout, tak v proluce mezi budovou Kataforesis a tzv. novou halou bývalé OZS vzniká protihluková stěna. Její výstavba prý byla podmínkou pro povolení provozu výše uvedeného zařízení ze strany příslušných úřadů. Kdykoli procházím kolem firmy, snažím se zjistit, zda zápach opravdu zmizel. Na základě těchto pozorování musím s radostí oznámit, že ano a zároveň doufám, že se nejedná o náhodu. Pokud se odstranění zápachu potvrdí, pak musím připomenout, že kdyby nebylo zbytečných obstrukcí při povolovacím procesu na výstavbu zařízení, mohli být občané Dašic od nepříjemného zápachu oproštěni již před dvěma roky.
S přátelským pozdravem a přáním hezkého dne
Pavel Ďurišík

 


 

Vložit příspěvek