Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Jarní plavba s Loučvarou – pozvánka  -  18. 3. 2013

Ve středu 1. května se koná sjezd Loučné na turistických kánoích. Odjezd bude asi někdy po obědě (ještě není stanoven čas)   bude od vodárny za mlýnem.

 

Délka toku Loučné do Labe je 8,6 km. Dále po proudu Labe další 4 km a kousek proti toku Chrudimky 1 km k Prokopovu mostu, celkem tedy zhruba 13,6 km. Výlet může trvat  při pohodové jízdě i s přestávkami 4 až 5 hodin.  Jsou objednány plastové kánoe a pádla, půjčovné za jednu je 200 Kč. Kdo má vlastní lodˇ neplatí nic. Po cestě je možná zastávka na občerstvení v Počáplech hospoda u Kapličky.

 

Zpáteční cesta do Dašic, bude zajištěna.

 

Další informace budou uveřejněny na vývěskách s předstihem před akcí, nebo poskytnu na tel. čísle 775 134 065.

 

Pořadatel Tomáš Klásek.

 

 


Jeden komentář k “Jarní plavba s Loučvarou – pozvánka”

  1. Stibor napsal:

    Nápad je to dobrý, něco takového se na Loučné nabízí. Před mnoha lety jsme na nafukovačkách plavávali až k soutoku s Lodrantkou (za ČOV).Jen mám trochu obavy, aby nebyla letos na prvního máje Loučná zamrzlá!

 

Vložit příspěvek