Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Pošta pro tebe…  -  6. 10. 2011

Již je to pár dní, co se v knize návštěv objevil nový příspěvek alá Pošta pro tebe. Nevím, zda se dotyční již našli, ale pokud ne, pomůžete?
Upraveno: dle posledních informací pátrání pokračuje 🙂
Pokud máte nějakou informaci, napište do komentáře nebo na e-mail uvedený v patičce stránek.

text v knize návštěv:
Dobrý den,

pustila jsem se takové malé akce „Pošta pro tebe“. Ráda bych dohledala jednoho člověka, který by měl být z Dašic. Mám jen pár indicií, takže nevím, jaké jsou šance na úspěch, ale zkusím to. Jedná se o muže jménem Martin, věk tuším kolem 32 let, je vyšší, světlé vlasy, bradku, jeho vozidlo je na plyn a na konci srpna se zúčastnil hudebního festivalu Open Air Music Festival Trutnov. Toť vše, co jsem pochytila.

Kdybych znala příjmení, snad bych ho objevila na sociální síti.

Důvod? Ráda bych šla na ten čaj, na který mě zval. Byl to fajn člověk a ty já mám ráda. Pokud ho nedohledám, nic se neděje. Je to spíš zvědavost a taky takové dobrodružství ala pátračka.

Děkuji za pomoc.

J.

 


8 komentářů k “Pošta pro tebe…”

 1. Pavel Ďurišík napsal:

  Asi tuším… Jen nevím, jestli mě dotyčný nezabije 🙂

 2. Martin Skala napsal:

  NEZABIJE….!!!! 🙂 protože já to nejsem…..!!!! možná že je to škoda že to nejsem já…?! kdo ví…?! ale auto na plyn nemám a na fest do Trutnova bohužel nejezdím…!!! jen do Českého ráje na Malou Skálu….!!!! ale pro mě a za mě,na ten čej můžem klidně zajíd…?! 🙂 kempes2@seznam.cz

 3. Jana Neumannová napsal:

  Tak jsem si říkala, že se Martin našel … a on se našel někdo jiný. Odpověď hezká, alespoń jsem se zasmála. Třeba se potkáme na Malé Skále. 🙂

  Dašičáci … nikdo netušíte, o jakého Martina by mohlo jít? 🙂

 4. fgjfhmg napsal:

  je to martin lebl

 5. Marika napsal:

  Ahojik, taky mě napadl Martin Lébl, ale ten je teď někde mimo…

 6. hribek napsal:

  jo je to Martin Lébl,v Dašicích už neni,odstěhoval se do Pardubic ale na tuty je to on,snad nic nepokazim když ti dam jeho čislo 776 788 308

 

Vložit příspěvek