Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Bilancování na konci roku 2010  -  31. 12. 2010

Je zde závěr roku a s tím spojený souhrn událostí a bilancování.

V první polovině roku se na stránkách moc neudálo, zato v druhé polovině výrazně stoupla návštěvnost i komentovanost článků. Možná to bylo volbami do městského zastupitelstva, možná zvýšeným počtem nových článků, a nejspíše obojím.

V září došlo k úpravě vzhledu stránek. Různé statistické informace k návštěvnostem již byly uvedeny v článku Statistiky návštěv. Jen zbývá dodat, že návštěvnost stránek je stále velmi optimistická. Čte nás až 93 návštěvníků denně, přičemž průměr za poslední dva měsíce je 47 návštěv.

V září bylo také nutné uhradit webhosting na další rok, Jirkovi a Šárce Jelínkovým - Terasa na Ostrove děkujeme, že stránky mohou dále pokračovat. Provoz webhostingu přijde přibližně na 2000Kč ročně. Roční vedení domény (240Kč s DPH) je uhrazeno majitelem stránek do roku 2012. Práce administrátorů a obzvláště čas, kterého není nikdy není mnoho, bohužel peněžně ohodnocena není. Pokud chcete přispět na chod stránek, brzy přibyde stránka s informacemi o této možnosti.

Správcovský tým stránek se rozšířil o jednoho administrátora, který již spoluzabezpečoval přenos stránek na nové servery, umožňující více možností administrace, větší velikost obsahu i databází.
S tím také souvisí plánované nové funkce a rozšíření stránek, které bychom rádi spustili v nejbližší době.

V neposlední řadě bychom chtěli stránky v rámci časových možností dotáhnout z verřejné testovací verze do konečné fáze, budeme se snažit rozšířit počty článků i možné doplňování fotografiemi.

Konec bilancování.

Přejeme Vám všem dobrý nový rok a budeme potěšeni, pokud stránkám zachováte přízeň,
tým stránek dasice.net

 


 

Vložit příspěvek