Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Restaurace Pivovar  -  16. 11. 2010

V neděli 14.11.2010 jsem poprvé navštívil novou restauraci Pivovar v Dašicích. Má zvědavost byla velká, protože jsem už dlouho pozoroval stavební činnost v okolí budovy bývalého pivovaru.
Nebudu zde popisovat, jak to uvnitř vypadá. Každý má možnost se tam zajít podívat, nebo si prohlédnout fotogalerii na internetových stránkách . Jen bych chtěl říci, že podle mého názoru je celá restaurace velice vkusně zařízena a působí na mě příjemným dojmem. Obsluha se zdála profesionální.
Jediná má připomínka směřovala ke kvalitě jídla. Miluji Anglický biftek medium s restovanými fazolkami. Chuťově vynikající, žel na můj vkus příliš propečený a vysušený. Věřím ale, že i toto se časem zlepší.
Ceny jsou v porovnání s obdobným druhem restaurací v Pardubicích, dle mého názoru velice rozumné. Jsem skutečně rád, že máme kam konečně v Dašicích možnost pozvat své známé na příjemné posezení.
Vše si můžete prohlédnout zde: Restaurace Dašické sklepy

 


44 komentářů k “Restaurace Pivovar”

 1. Jindra napsal:

  Po dlouhé víluce jsme se se skoro ženou odhodlali zajít do místní restarace.Zarazilo mě že tam zůstali ti kteří zrovna té restarace nic nepřináší,ale obsluha byla v pořádku. Zarazilo mě to jídlo.Když si skoro žena objednala kuřecí steak.Tak mě zděsil v prní řadě ten talíř který přinesli. Na tom talíři ten steak nebyl ani vidět.Bílí talíř o velikosti talíře na velkou pizzu a ve přostřed bobeček kuřecího steaku a okolo lístek salátu.Já dostal vepřový steak který už jsem cítil na dálku.Ale ne že by boněl tou správnou chutí,ale naopak SMRDĚL.Všichni zaměstnanci se seběhli a kouli na mě.Nikomu to nesrdělo.Jěen mě a dalším pár lidem.Ale ti to mi to připravolali tak to asi snědli.Přeju jim aby druhý den netrpěli,protožew to byl mazes.Ale co bych asi chtěl za 170Kč .Přece nemůžu žrát koňské vejce to bych chtěl asi moc.Takže děkuji za příjemný večer a zase někdy spíš nikdy.

 2. Janík napsal:

  Po nějaké době jsem navštívila Dašické sklepy…. Vzala jsem ssebou tentokrát kamarádku a chtěla se pochlubit , jakou krásnou restauraci zde máme….U krásné restaurace bohužel zůstalo… na dotaz číšníka co si dáme k pití , jsem mu odpověděla ,že kamarádka si dá čistou vodu a hruškový džus a já bílé víno.Když jsem postřehla že se má k odchodu,povídám mu “ vždyť nevíte jaké?“… Jaké si dáte?optal se číšník. Jaké nabízíte – optala jsem se na oplátku.Nooo máme Tramín a Veltlínské zelené… no jednoznačně Tramín,zazněla má odpověď.
  Jaké bylo mé rozčarování , když jsem už z vůně poznala ,že to není Tramín , ale Veltlín a po ochutnání nebylo pochyb.Po nazlobených pohledech na číšníka , se on ještě hlasitě ujišťoval u číšnice – co že mi to jako nalila… Nó Tramín… Když jsem víno dopila a byla jsem dotázána,zda si dám ještě… povídám: “ Tak teď si dám ten Veltlín pro srovnání….“ Číšníkovo přiznání , že mi lhali z něho vypadlo velice rychle… Tramín tady totiž sice nabízí,ale mají pouze Veltlínské zelené a vydávají ho za obě.Marně však doufají , že člověk co vínu trochu rozumí to nepozná!musím podotknout , že toto se nastalo jen mně a považuji za vrchol drzosti,že si zaměstnanci toto dovolí.Restaurace naprosto postrádá řád a pevnou ruku!Jídelní lístek nebudu komentovat – to bych přenechala panoj Polraichoj do jeho show.Doporučuji majitelům , aby opravdu začli podnikat kroky k nápravě a zajistili si řádného provozního , co tomu rozumí…. Na restauraci jsem nezanevřela a ráda ji navštívím , ale uvědomte si … že dobrá pověst,se buduje těžko a velice lehce se ztrácí.

 3. Tamara napsal:

  Nechápu obsluhující personál. Nevidí, necítí, nemají chuť-zaměstnávají tu opravdu divné zaměstnance. 4.8.2012 jsem s přáteli po delší době navšítila Dašické sklepy-zahrádku. Stručně-zděšení! Káva s kyselou šlehačkou, která pro servírku kyselá opravdu nebyla, protože prý ji chutnali před podáním (nepochybně připravená blesková reakce na naši případnou stížnost). Chuť na nabízené grilované masíčko nás přešla okamžitě, když první přinesená porce byla pouze kost k ohlodání s dobře „vygrilovanou“ kůží na ní i okolo kosti na talíři, jakože maso. Neskutečné, nikdy už se v minulosti tak vychvalovanými Dašickými sklepy chlubit nebudu, nikdy tam své známé nepozvu! Styděla bych se!! Nikomu již nedoporučím, naopak, budu varovat.
  Personál ale musím přesto v jednom pochválit, výborně umí reagovat slovy: „omlouváme se“, když už se naštveme a nedáme se odbýt tvrzením a přesvědčováním jak výborné jídlo a pití přinášejí!!!!!

 4. zuzka napsal:

  I já byla po delší době v Dašických sklepích a musím říct, že se vše obrátilo v dobré. Výborné jídlo i obsluha. Tleskám a zase přijdu.

 

Page 3 of 3«123

Vložit příspěvek