Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Hasiči jen nehasí a nezachraňují  -  21. 7. 2009

Hasičina není jen o výjezdech k požárům či kalamitám, ale také se dá brát jako sport. Proto jsme se rozhodli zkusit to také.

V pátek a v sobotu bojovali na okresním kole požárního sportu ve Starém Mateřově naši mladí hasiči, ale neděle 25. 5. 2009 patřila nám - dospělým a dorostu. V našem případě se jednalo o požární útoky s PS12. Ženy obsadily 5., muži 10. a dorost  4. místo. V jednotlivcích nás reprezentovali za dorost Petra Marešová (4. místo) a Leoš Kříž (3. místo).

Poslední červnový pátek se čtyři týmy dospělých z SDH Dašice vydaly na noční útoky do Choltic. Přestože celý týden pršelo, v pátek večer se jakoby zázrakem vyjasnilo. A nejspíš i proto se našim závodníkům dařilo. Jak jsme zjistili ve Slepoticích, kde tým žen 2 obsadil krásné 2. místo, ženským to fakt jde. Tentokrát se jen vyměnily a tým žen 1 vybojoval 2.místo a ženy 2 obsadily místo 4. z celkového počtu 8. I muži se snažili a obsadili 12. a 14. místo z 21. Po vyhlášení výsledků jsme se téměř za ranního rozbřesku všichni vydali s dobrými pocity, pohárem a bezva cenami domů.

 


 

Vložit příspěvek