Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Aktualizace fotogalerie  -  20. 6. 2009

V levém menu jsem vytvořil archiv fotogalerie podle let, kdy fotografie vznikly.

Tímto článkem bych chtěl požádat ty, kdo mají jakékoli fotografie z Dašic v digitální formě a chtěli by je publikovat zde na stránkách, aby mě kontaktovali (mail - admin(a)dasice.net nebo  mobil 777350352). Samozřejmostí je uvedení jména autora přímo u galerie.

Pokud by se našel nadšenec, který by mi chtěl pomoci s vývojem stránek, aktuálně bych potřeboval pomoci s fotogalerií - pojmenovat všechny jednotlivé publikované fotografie, co se na nich děje, případně co na té které fotografii je vyobrazeno, také prosím o kontaktování. Administrace je velmi jednoduchá a zvládne ji kdokoli, kdo umí trochu pracovat s počítačem. Finanční odměna sice nebude, ale budiž odměnou veřejná pochvala zde na stránkách...

Pěkný víkend.

 


 

Vložit příspěvek