Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Závody v Lipolticích  -  26. 4. 2009

ÚSPĚCH MLADÝCH HASIČŮ

V sobotu 18. dubna 2009 kolem 8. hodiny ranní vyrazilo družstvo mladších a starších hasičů na závody do Lipoltic. Po příjezdu nás sice přivítala zamračená obloha a pěkná zima, ale pěkně připravená plocha na štafetu 4x60 m, dvojičky i požární útoky.
Snažili se úplně všichni, někomu se dařilo, někomu méně. Můžu říct, že nám se opravdu zadařilo. Mladší žáci obsadili ve štafetě 3. místo, ve dvojičkách 4. místo a v útoku byli 5. – celkové umístění – konečně „na bedně“ – krásné 3. místo. Starším se při prvním útoku nerozběhla mašina, tak se vsadilo na jistotu na útok druhý – zde byli 6., štafeta – 6. místo a dvojičky 4. místo – celkem tedy 7. místo z celkem 15-ti týmů.
Tímto bych ráda poděkovala Aničce, Terce, Kikině, Janě, Domči, Tondovi, Pepovi, Matějovi, Pavlovi z družstva mladších a Martině, Peťasovi, Míšovi Ď., Míšovi K., Davidovi, Jéňovi a Honzovi z družstva starších. Nemalý dík patří samozřejmě i našemu „realizačnímu týmu“ za podporu, fandění, dopravu, pomoc, občerstvení a dnes už tradiční buchty.
Příští závody na nás čekají 9. května 2009 v Břehách.

Petra Kořínková
vedoucí MH

 


 

Vložit příspěvek