Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Budoucnost www.dasice.net  -  14. 4. 2009

Dal jsem si úkol...
Stránky www.dasice.net bych chtěl posunout do další fáze vývoje. Design pravděpodobně ponechám takový jaký je, myslím, že je přehledný a zatím dostačující.

Co bych však rád přidal jsou tyto možnosti:

* blog přímo součástí stránek www.dasice.net (ne externí stránky), jehož součástí by byly kategorie, které by rozlišily příspěvky; jednodušší registrace a import do RSS
* možnost kýmkoli po registraci a přihlášení vkládat fotografie
* registrovaní by mohli vkládat pozvánky na akce (festivaly, koncerty, plesy, soutěže atd.) v Dašicích a okolí
* zasílání novinek e-mailem (info o pozvánkách, nových fotografiích, novinkách v blogu atd.)
* informace o místních zájmových skupinách, historii Dašic...

Pokud Vás napadá, jak ještě rozšířit tyto stránky, přispějte prosím přímo pod tento článek (přispívat pod blog mohou i neregistrovní návštěvníci).

Tyto stránky tvořím spíše pro radost, nejsou komerční záležitostí a zisk z té trochy reklamy ani nedokáže pokrýt výdaje na webhosting a na doménu, takže inovace budou přicházet postupně a v řádu měsíců (rozhodně ne týdnů) tak, jak vždy bude trocha času...

 


 

Vložit příspěvek