Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Hasičský ples v Kostěnicích  -  11. 3. 2009

Po delší odmlce jsem se opět rozhodl napsat nový blog. V únoru jsem nenalezl vhodné téma a psát jen proto, aby člověk něco napsal, podle mého nemá význam. V sobotu 7.3. se uskutečnil v kulturním domě v Kostěnicích 3.ples SDH Dašice. Zprvu jsem byl velice skeptický, když jsem se dozvěděl, že se má ples namísto v Dašicích uspořádat v Kostěnicích. Velice mě však překvapil zájem návštěvníků. Sál byl nabitý a pokud jsou mé informace správné, prodalo se asi 320 vstupenek. Popisovat průběh plesu zde nechci. Kdo tam byl, ten si udělal obrázek sám. Kdo tam nebyl - jeho smůla. Členům hasičského sboru se podařilo získat velké množství hodnotných cen do tomboly. Poděkování tedy patří všem sponzorům, kteří přispěli. Hospodářská krize se bohužel projevila i zde a některé oslovené větší firmy ceny do tomboly dát nemohly. Přeju jim, aby se jim podařilo tuto krizi přestát. Menší podnikatelé věnovali ceny téměř bez výjimky. Jako již tradičně, provázela ples hudbou kapela RENONC, až do časných ranních hodin. Věřím, že se ples většině návštěvníků líbil. Pokud se vyskytly jisté chyby, prosím o shovívavost. Ono totiž uspořádat takovou akci není vůbec jednoduché a kdo něco takového zkusil, jistě ví své. Vloni jsem psal článek o tom, že bohužel v "městě" Dašice nemáme ( krom jiného) vhodný prostor k pořádání jakýchkoli kulturních akcí. Po letošní zkušenosti říkám, díky za Kostěnice. Starosta Kostěnic pan Pulkrábek je velice vstřícný člověk a věřím, že kdo bude mít o pronájem sálu zájem, tomu rád vyhoví. Navíc, pokud jsou mé informace správné, tak se uvažuje v Dašicích o rekonstrukci jisté budovy na kulturní zařízení. Vzhledem k velikosti této budovy v ní sice ples uspořádat nepůjde, ovšem menší akce asi ano. Samozřejmě pokud se vše podaří. Zcela jistě by bylo lepší, nějakým způsobem získat velký sál, který by se dal využívat i jinak. Například ke sportovním účelům, k prodejním akcím, školním akademiím a.t.d. Z pronájmu by pak bylo možné částečně hradit náklady na provoz. Závěrem bych chtěl všem, kdo se na pořádání plesu podíleli poděkovat a popřát úspěch při pořádání dalších ročníků.

 


Jeden komentář k “Hasičský ples v Kostěnicích”

  1. Anonymní napsal:

    Peknej článek Pavle dík za to.

 

Vložit příspěvek