Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Poděkování  -  20. 10. 2008

Děkuji i tímto způsobem a formou všem voličům KSČM za Váš hlas našim kandidátům při krajských a senátních volbách. Ubezpečuji Vás jako předseda Okresního výboru KSČM Pardubice i jako člen Pardubické krajské rady KSČM, tedy orgánu, který velmi úzce s našimi krajskými zastupiteli konzultuje každý projednávaný bod, že naši zastupitelé Vaši důvěru nezklamou a tak jako doposud budou bojovat za Vaše zájmy a bránit Vaše práva.
Děkuji i všem ostatním voličům za jejich aktivní vyjádření postojů občanů k politikům.
I v Dašicích, stejně jako téměř na všech místech v České republice, řekli voliči jasné ne protilidové politice koaliční vlády, protilidovým reformám i radaru. Svým hlasováním řekli jednoznačné ano politice pro lidi.
Ve všech krajích, včetně Pardubického, je možná koalice dvou levicových stran, která umožňuje bezezbytku a stoprocentně splnit všechny programové cíle vítěze voleb. Takové bylo přání nadpoloviční většiny všech voličů.
Blahopřeji ČSSD a jejich Místní organizaci k vítězství v krajských volbách. Teď je jen na Vás Vaše předvolební sliby splnit a v praxi dokázat, že to nebyly jen voličské vábničky jako u ODS, KDU-ČSL a SZ před dvěma roky.
Žádám tímto i naše členy a sympatizanty aby v druhém kole senátních voleb podpořili nezávislého kandidáta na kandidátce ČSSD JUDr. Miroslava Antla. Žádám o jeho podporu i ostatní voliče protože tak jak jsem ho měl možnost osobně poznat - své sliby a slova dodrží.

 


 

Vložit příspěvek