Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Poděkování voličům  -  20. 10. 2008

Dovolte mi, abych touto formou poděkoval za MO ČSSD Dašice všem voličům, kteří podpořili v krajských a senátních volbách naše kandidáty. Podle vyjádření těch budoucích zastupitelů, se kterými jsem měl možnost hovořit, berou volební vítězství zejména jako obrovský závazek vůči všem svým voličům. Pevně doufám, že se jim podaří pozitivním způsobem ovlivnit kvalitu života v regionu a pomohou nám s řešením našich komunálních problémů. Zároveň bych Vás chtěl požádat o podporu kandidáta JUDr. Miroslava Antla v druhém kole senátních voleb, které se uskuteční 24. a 25.10.2008. JUDr. Antl navštívil Dašice v poslední době několikrát a velice se zajímal o problémy, které nás "pálí". Jsem přesvědčen, že v případě zvolení do senátu bude naše zájmy prosazovat, vzhledem k dosavadním velice dobrým vztahům, ze všech kandidátů nejlépe.

Pavel Ďurišík - předseda MO ČSSD Dašice

 


 

Vložit příspěvek