Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Blog na www.dasice.net  -  1. 10. 2008

Jak již bylo předesláno v úvodu stránek www.dasice.net, je jen na Vás, návštěvnících těchto stránek, jakými se budou plnit informacemi (pozvánky na akce, kritika, nápady atd.) s možností diskuze pod každým článkem.
Takže pokud by jste chtěli touto formou informace jakkoli se týkající Dašic komunikovat, neváhejte, napište mi e-mail na admin@dasice.net se svou e-mailovou adresou a očekávejte pozvánku do blogu, kde je uživatelsky velmi příjemné webové prostředí, snadná příprava a editace textů přímo v internetovém prohlížeči. Po napsání příspěvku okamžitě jediným klikem publikujete článek na internet.

Zároveň bych touto formou rád poděkoval Pavlovi Ďurišíkovi za skvělý nápad jak stránky oživit a z postupného zanikání opět přivést k plnému fungování, které s sebou neslo vylepšení designu, vytvoření blogu a dalších pár drobných změn.

Na závěr nezvýbá, než si přát co nejvíce bloggerů a ještě více návštěvníků.

Doplněno:
pro přidávání komentářů pod články není třeba registrace

 


 

Vložit příspěvek