Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Webové stránky může mít úplně každý!  -  17. 5. 2013

Už jste někdy uvažovali o vlastních webových stránkách?
Pryč jsou ty doby, kdy jste se museli učit HTML, CSS, Javascript nebo hledat někoho, kdo Vám webové stránky vytvoří. Dnes si je můžete vytvořit sami, dle vlastních představ zcela od nuly nebo z již připravené šablony, a to bez předchozích znalostí tvoření stránek. V případě připravené šablony stačí doplnit název stránek a texty podobně, jako píšete texty ve svém moderním textovém editoru, kliknout na publikovat a Váš web je hotový.

Čtěte dál, a zjistěte, jak se na internetu zviditelnit!

Co Vám nabízíme?
- možnost jednoduchého vytvoření stránek přímo v administraci přes celosvětově rozšířený RVSiteBuilder přeložený do češtiny, tvorba je intuitivní, rychlá a jednoduchá a nemusíte nikam nic instalovat
- na Vašem webu nezobrazujeme nežádoucí reklamy, nestane se tedy, že z Vašich stránek odcházejí zákazníci ke konkurenci
- technickou podporu a databázi znalostí pro řešení nenadálých situací

Co  ještě na www.viditelne.com získáte?
- nadstandardní funkce webhostingu - statistiky návštěv, úprava chybových stránek, možnost výběru rozhraní pro e-maily a spoustu dalších "vychytávek"
- automatické noční zálohy a 99,9% dostupnost webu (za poslední tři měsíce, kdy nezávisle měříme dostupnost, jsme neměli ani jeden výpadek)
- snadnou administraci stránek v ovládacím systému cPanel včetně nápověd a návodů v češtině
- možnost instalace skriptů (WordPress, Joomla, Prestashop a další) na jedno kliknutí v systému Softaculous

Jěště něco navíc?
Ano! Získejte peníze investované do svých stránek zpět a navíc vydělávejte v rámci našeho partnerského programu.

Kvalita poskytovaných služeb je pro nás priorita č. 1. a co o nás říkají naši klienti?
Filip Obr, Digital Boy - www.digitalboy.cz:
Digital Boy pouziva hosting od viditelne.com pro vice nez 15 vlastnich projektu a pro nase klienty, kterym zajistujeme webove stranky. S viditelne.com jsme nemeli za rok spoluprace jediny problem s tim, ze by nektery z webu nefungoval.

Získejte slevu!
Aktivujte si webhosting Standard1 s 1GB prostoru pro Vaše stránky, neomezeným přenosem dat, 20 e-maily, databázemi MySQL i s doménou CZ místo 668Kč na jeden rok za pouhých 334Kč.
Pokud potřebujete více prostoru pro stránky, zvolte webhosting Standard3 s 3GB prostoru pro stránky a 50 e-mailovými schránkami i s CZ doménou jen za 694Kč za rok místo obvyklých 1388Kč, nebo 7GB prostoru v rámci hostingu Standard7 a 100 e-mailů k tomu za 1294Kč za jeden rok místo 2588Kč.
Spousta našich klientů začínala na nižším tarifu webhostingu a jak jejich podnikání rostlo, zvyšovaly se i jejich nároky na velikost prostoru pro jejich stránky i počet e-mailů. Vězte, že my jsme připraveni Vám kdykoli změnit tarif podle Vašich potřeb.
Při objednávce vyberte webhosting z řady Standard a vybranou doménu s koncovkou .cz, .eu, .com, .net, .org., .info nebo .name, a pro využití slevy vložte tajný kód sleva50.
Slevová nabídka je časově omezená, objednejte ještě dnes na stránce https://viditelne.com/cart.php

 

Potřebujete další informace?
Pokud si nevíte rady, jak vybrat doménu a vybrat hosting, navštivte prosím stránku https://viditelne.com/jak-na-vlastni-web.php
Víte, že vytvořit si vlastní stránky je opravdu jednoduché? Podívejte se na stránku https://viditelne.com/jak-na-web-zdarma.php

Základní informace, jak na vlastní web získáte také na stránkách http://tvorba-webu-zdarma.cz.

V případě, že potřebujete pomoci nebo poradit, neváhejte nás, prosím, kontaktovat přes kontaktní formulář na našich stránkách.

 


 

Vložit příspěvek

*