Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Komentář k novému příspěvku v knize návštěv  -  6. 6. 2012

V knize návštěv se objevil nový vzkaz, dovolím si jej okomentovat v novém článku...

Jméno: Coti Jedotoho

Hned zkraje vyhrožuješ IP adresou, současně se zříkáš odpovědosti za obsah článků.
Zamysli se a vyhodnoť aktuálnost všech prezentovaných akcí, fotogalerií a pod. 5 měsíců v novém roce a např.foto z plesu je rok staré atd.Vždyť jediné co je pro Tebe aktuální jsou výlevy nějaké pseudoobyvatelky, která se neumí jinak prezentovat. Za dva roky jsou volby, tak by se měla prezentovat jinak. Měla by víc pomáhat, ne jen kritizovat, to umí každý trouba. Šell Jiří

IP: 93.181.73.xx
Date: 06.06.2012, 10:59:21

Vážený pane Šelle?

nevím, kdy jsme si potykali, ale dobrá, já se tykání nebráním.

Odpovědnosti za obsah článků se zříkám z toho důvodu, že nemám možnost ovlivnit, kdo sem co napíše, nejedná se o uzavřené stránky ve smyslu jednoho autora, jednoho admina, jednoho správce, jedné osoby. Stejně tak se zříkám obsahu toho, co jsi sem napsal ty i další a vzhledem k otevřenosti těchto stránek ani není možné přebírat zodpovědnost za obsah textů, které sem kdo napíše. "Vyhrožování" IP adresou je ve světě internetu zcela běžné a je jistým opatřením proti rasistickým, xenofobním a vulgárním výrazům, respektování pravidel chování atd.

Tak tedy, pokusím se zamyslet a vyhodnotit aktuálnost všech prezentovaných akcí a fotogalerií.
Vyhodnoceno... Máš pravdu, je to slabé. Vzhledem k tomu, jak jsi aktivní, očekávám, že se se mnou spojíš a přiložíš ruku k dílu. Uvítám každou snahu, můžeš fotit a vkládat fotografie, pozvánky na akce, psát články, aktualizovat systém, vkládat nové ankety. Taky můžeš začít oslovovat jednotlivé subjekty a prosit je, aby ti poslali něco ke zveřejnění (pozvánky na akce, vyhodnocení akcí), uvidíme, jak dlouho to bude fungovat. Odměnu nečekej, já to také dělám ve svém volném čase a zdarma.

Nechápu však, proč mě taháš do toho, co je pro mě aktuální. Pro mě je aktuální, co sem kdo vloží, případně kdo mi co pošle k zveřejnění. Ale jak jsem již zmínil, očekávám tvou ruku přiloženou k dílu, pak to tu bude aktuální a já i další budeme rádi.

Máš pravdu, kritizovat, to umí každý trouba...

Václav Mareš ml., admin

 


 

Vložit příspěvek

*