Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Nová anketa: Zachovat tyto stránky?  -  18. 2. 2012

Dobrý den,
založil jsem novou anketu s názvem "Zachovat tyto stránky?"

Brzy vyprší platnost domény www.dasice.net a bude nutné ji po dlouhé době opět obnovit. Tímto bych Vás, návštěvníky těchto stránek, rád požádal o Váš názor, zda si myslíte, že by bylo dobré tyto stránky dále udržovat, zachovávat, aktualizovat, upravovat, věnovat jim čas, nebo naopak je zcela zrušit, "vypnout"... Samozřejmě, krom ankety, se můžete vyjádřit v diskusi pod článkem. Možnost vyjádřit se bude k dispozici do posledního dne měsíce března.

Stránky www.dasice.net běží od roku 2005, prošly několika cykly vývoje, od nejjednodušší webové prezentace až po současný stav, kdy je umožněn přístup, komunikace, vytváření příspěvků a komentářů komukoli. V současné době se jejich návštěvnost pohybuje i nad počtem 40ti návštěvníků denně.

Děkuji za Váš názor, je pro mě důležitý! Pokud bude vyšší počet hlasů zrušit, bude přání vyslyšeno; v případě vyššího počtu hlasů pro zachování budou učiněny další kroky pro pokračování stránek.
Z jedné IP adresy je možné hlasovat pouze jednou. Ve Vašich prohlížečích bude uloženo cookies, aby nebylo možné hlasovat opakovaně a bylo zachováno férové jednání.

Václav Mareš ml., administrátor, vlastník domény dasice.net a správce stránek dasice.net
kontakt: admin@dasice.net

 

Rád bych upozornil, že...

 • stránky jsou soukromým vlastnictvím
 • stránky nejsou vlastnictvím politické strany nebo státní instituce, či členem politické strany
 • kdokoli má možnost přispět článkem nebo příspěvkem
 • stránky byly/jsou sponzorovány dary vlastníka stránek a/nebo soukromých osob, podnikatelů (tyto soukromé osoby nikdy nepožadovaly/nepožadují vliv na chod stránek, úpravu článků, restrikce a omezení ani na další záležitosti týkající se stránek, které by se týkaly jejich chodu)

 


12 komentářů k “Nová anketa: Zachovat tyto stránky?”

 1. Pavel napsal:

  Určitě bych tyto stránky zachoval je to jediné místo kde můžeme vyjádřit svůj názor nad tím co se děje v našem městě.

 2. Pavel Ďurišík napsal:

  Velice mě to mrzí, ale musím konstatovat, že by bylo asi lepší stránky zrušit. Chtěl jsem, aby zde mohl každý napsat svůj necenzurovaný názor. Výsledek je patrný. Vždy, když se to hodí ( před volbami, důležitým jednáním zastupitelstva a.p.) tak se příspěvky jen hrnou. Potom ale nic. Sehnat peníze na poplatky dnes není jednoduché. Spíše bych přivítal revitalizaci oficiálních stránek města s možností blogu a diskuse.

  • Alena Janáková napsal:

   Máš pravdu v tom, že když se to hodí (…před jednáním zastupitelstva…), příspěvky se hrnou.
   Poslední veřejné jednání proběhlo 23/2/2012 od 18 hodin – to je informace pro ty, co přehled nemají.
   Jako radnímu ti v prosazování „revitalizace“ oficiálních stránek nebrání vůbec nic.

   • Pavel Ďurišík napsal:

    Já jsem si toho jako radní taky vědom. Až se po odstranění všech průserů z dřívějška dostaneme k těmto věcem, tak na tom už budeme dobře.

 3. pilot napsal:

  Byla by škoda stránky rušit. Je to asi jediná možnost kromě šuškandy, jak se něco nezávisle dozvědět. Z Dašických ozvěn se stala hlásná trouba starosty, kde už nevyjde nic, co by se mu nehodilo do krámu a na aktualizaci zápisů z jednání rady a zastupitelstva město (nebo městský úřad) naprosto kašle.

  • Ivana napsal:

   Tohle je asi příspěvek do trochu jiné diskuze, ale souhlasím s pilotem, že úroveň Dašických ozvěn je prachbídná. Skoro bych se styděla něco takového distribuovat….

 4. Zdenka napsal:

  Zcela jistě bych tyto stránky zanechala.
  Pokud tomu dobře rozumím, tak doména je soukromá a tak pan Mareš si může uveřejňovat co chce, co uzná za vhodné.
  Osobně bych uvítala pozvánky na akce se 14-denním předstihem, dále inzerci, nákup-prodej( jako mají Holice), seznam podnikatelů a služeb v okolí( kominík, studnař, pokrývač, taxi atd….snad mé přání není příliš neskromné.
  Děkuji.

  • admin napsal:

   Dobrý den Zdenko,
   díky za komentář. Ano, doména je soukromá, ale na druhou stranu stránky jsou, jak jsem již několikrát zmínil, k dispozici komukoli. Rád zveřejním články, příspěvky i další informace. K dispozici je zde kniha návštěv, možnost komentovat články, ale samozřejmě i články psát.
   O Vašich návrzích popřemýšlím, děkuji za nápady.
   VM

 5. Zdenka napsal:

  a ještě připomínka…na Dašických ozvěnách kliknu na mrazírny a vyběhne reklama jak si “ zruinovat peněženku“ místo nabídky zboží,otevírací doby v podnikové prodejně,tak reklama na tvorbu www – stránek a dalších neslučitelných věcí ….je to docela síla.

 6. admin napsal:

  Dobrý den všem návštěvníkům.
  Prozatím v krátkosti bych chtěl zmínit, že se našel sponzor pro pokračování stránek, tedy doména byla prodloužena a stránky pokračují dál. Jméno sponzora, kterému tímto děkuji bude zveřejněno nebo naopak po dohodě.
  Je to svým způsobem i závazek pro mě, bude nutné stránky revitalizovat, opravit chyby a nefunkčnosti, doplnit fotografie, vložit novou anketu…
  VM

 7. Alena Janáková napsal:

  Děkuji sponzorovi za umožnění dalšího roku existence těchto stránek.
  Dnes jsem si přečetla číslo 4/2012 Dašických ozvěn. Jsou tam, pravda barevné, obrázky týkající se opravy mostu ve Štenclově ulici a položení pomocného přemostění u mlýna, jsou tam obrázky ze zahradní slavnosti ve školce, jsou tam obrázky z rozloučení s vycházejícími žáky deváté třídy a z hasičských závodů.
  Je tam článek o dašickém rodáku Václavu Kindlovi, parašutistovi, který se stal zrádcem a agentem Gestapa. Dozvíme se o historii dašické školy už od dob Bílé Hory.
  Z aktualit se můžete dočíst, jaké nové knížky jsou v knihovně.
  Ale o tom, co se skutečně děje, jaké kauzy se řeší, jaká výběrová řízení a za jakých podmínek se řeší, co se zamýšlí – o tom se, dašický občane, nedozvíš nic.

  Už několik let čekám, až se pustí někdo fundovaný (chystala se paní Leksová) do informací o tom, jak se třídí v Dašicích odpad. Co všechno jsou občané schopni do kontejnerů naházet a zničit třídění těch ostatních. Kolik konkrétně nás stojí odvozy a jak se to projevuje v městských financích. My za odvoz platíme, ale také za vytříděný sběr dostáváme z jiné kapitoly příspěvky.

  Díky za tyto stránky. Sice se o hospodaření města také podrobnosti nedozvíte, ale dozvíte se to, co cenzura do Ozvěn nepustila.

 8. Filip Obr napsal:

  Stránky určitě nerušit. Je zde plno zajímavých informací.

 

Vložit příspěvek

*