Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Poděkování  -  12. 8. 2010

Přátelé, občané, sousedé,
dovolte, abychom alespoň touto formou poděkovali vám všem, kdo jste se podíleli na stanovení pořadí kandidátů na kandidátce Strany Práv Občanů – Zemanovců. Velmi si vážíme toho, že jste pochopili náš záměr umožnit vám již dlouho před volbami spolupodílet se na budoucí podobě zastupitelstva našeho města. Věříme, že této možnosti využijete především v podzimních volbách do místních zastupitelstev. Přejeme sobě, vám i městu Dašice, aby účast v těchto volbách byla opravdu rekordní.
Za SPOZ Jiří Jelínek

 


6 komentářů k “Poděkování”

 1. občan Dašic napsal:

  Bůh ochraňuj naše město před Stranou prospěchu občana J.a jejím zastoupením v zastupitelstvu.Jedna pohroma v podobě obyvatel domu č.p.47 je na tak malé město až až…….

  • status napsal:

   Pane Jelínek, tak jste to tu tak krásně nakousl.Rád bych se Vás zeptal na to dětské hřiště.Nechápu jak je možné,že prostor dětského hřiště a ten je dozajista určen ke hraní,se neustále zmenšuje.A podivuhodně tu přibývají stolky pro hosty Vaší terasy.Když velkorise pominu stánek se zmrzlinou,který vytlačil tabuli na malování a měl by být umístěn na vaší terase,nemohu bohužel pominout to,že děti mají čím dál méně prostoru na hraní.Nevím,možná nemám dostatek informací,ale pokud je mi známo,vy nejste vlastník onoho hřiště.Tudíž nechápu,že se tam tak roztahujete.Nic proti dobrému občerstvení,ale toto Vám zazlívá mnoho lidí.Asi jste to nepostřehl a nebo vás to nezajímá,ale na toto hřiště přestalo chodit z důvodu,hlučení,plivání,kouření dětem pod nos,vulgárního mluvení a opravdu nedostatku místa spousta maminek s dětmi.Samozřejmě zisk je zisk,ale také se říká,všeho moc škodí.co nám zbyde z onoho hřiště za rok,za dva a chraň bůh aby Vy jste byl starosta.To by nezbylo nic.Byl bych velmi rád ,aby jste se mi vyjádřil.

   • Jirka Jelínek napsal:

    Vážený pane, či paní ?
    Jednu větu začínáte slovy „Nevím, možná nemám dost informací“. Nechápu tedy proč tolik zloby a arogance.Mohu vás ubezpečit, že v případě pěkného počasí dětské hřišta a Terasu navštěvují desítky lidí se svými ratolestmi. S těmi desítkami lidí tam denodenně s manželkou komunikujeme. Věřte, že hovoříme i o nedostatcích, které se váží k dětskému hřišti.Z těch několika námětů, které jsme v průběhu léta zaznamenali, bohužel ani jeden nepasuje do vašeho článku.Znamená to tedy, že tam pravděpodobně nechodíte. Pokud tam nechodíte, je naprosto logické, že nevíte, nebo nemáte dost informací.Proto je i zbytečné si ve 22.30 hod. narušovat spánkový režim. Odpovím vám ovšem velmi rád. Pozemek a mobiliář dětského hřiště je ve vlastnictví města a my jsme městu po jeho vybudování nabídli správcovství areálu. Tudíž, jakýkoliv zásah včetně zrzlinárny, oplocení, realizace posezení a jiných a jiných věcí, je bezpodmínečně konzultováno a povolováno vlastníkem dětského hřiště. Pokud se týká vaší kritiky nekontrolovatelného rozpínání, tak k tomu vám doložím (fotograficky),že od prvního dne vzniku na dětském hřišti nepřibyla navíc žádná místa.jednáli se vám o přístřešek pro děti a jejich rodiče,tak se jich prosím běžte zeptat a uvidíte………. Tabule na hřišti zůstala, pouze o 3m dále, na zem se plivat nesmí, kouření tam zakázáno není, sprostá slova slušní lidé neříkají a pokud ano, tak to jsou jedni z vás. Velmi rád bych ale ocenil ty maminky a tatínky, kteří vnímají přítomnost jediného veřejného dětského zařízení tohoto typu v Dašicích jako pozitivní a chodí tam i napříč tomu, že k ideálnímu stavu to má ještě poměrně daleko.

    S pozdravem a přáním hezkého babího léta
    Jirka Jelínek

    PS. paní bývalá kolegyně stojí vám ta zhrzennost vůbec zato ?

 2. Jiří Jelínek napsal:

  Vážený spoluobčane,
  mohu předeslat, že vaše anonymita mě neuráží a už vůbec ne váš názor. Tento pravděpodobně pramení z vaší nevědomosti a neinformovanosti.
  Proto vás srdečně zvu na setkání, kde jsem schopen vám i všem ostatním, kteří projeví zájem vysvětlit a hlavně doložit i v časové posloupnosti vámi citovanou „pohromu obyvatel č.p. 47“ (myšleno č.p.147, otázka dětského hřiště). Těším se na vaši návštěvu. S pozdravem Jirka Jelínek tel. 603 962 693

 3. moole napsal:

  Myslím, ze občan Dašic měl opravdu na mysli dům č.p. 47 v Havlíčkově ulici, t.č. obývaný cikány.

  • Jirka Jelínek napsal:

   Omlouvám se pokud tomu tak je, chápu to v tom případě stejně jako on, jako pohromu. Věřte, že v této záležitosti se patřičné kroky dějí, zda je to dost pružné nevím, ale rozhodně v tomto případě nesmíme spát. Souhlasím J.J.

 

Vložit příspěvek

*