Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Něco málo o úřední desce…  -  7. 8. 2010

Proč stále není na stránkách www.dasice.cz zápis o posledním zasedání zastupitelstva?
V Jednacím řádu zastupitelstva města Dašice čl. 12, bod 5. je uvedeno, že bude zveřejňován do 10ti dní, avšak je to již 48. den, kdy by měl být zápis zveřejněn a stále nic... Nebo jsou snad považovány za úřední desku Dašické ozvěny?
Dále viz: § 26 zákona č. 500/2004 Sb.; 106/1999 Sb.

Opravdu je korektní zveřejňovat informace jako obrázek či jako dokument doc? Viz zákon č. 106/1999sb. §4 čl. 2.

Mají zůstat některé informace utajeny, nebo jde o něco jiného? Prosím, vyjádřete se v diskuzi pod článkem.

 


Jeden komentář k “Něco málo o úřední desce…”

  1. moole napsal:

    Nebyl bych snad tak kritický. Myslím, že jde jen o lenost, ale protože je zveřejňování zápisů zákonná povinnost, je tenhle článek zcela na místě.
    Co se týká formátů, souhlasím, že doc nebo jpeg není ani otevřený ani rozumný formát pro zveřejňování úředních dokumentů. Standardem pro výstup „pouze pro čtení“ je PDF (ve Windows snadno vytvořitelný z kterékoliv aplikace pomocí tiskového ovladače, který místo na papír tiskne do PDF souborů), pro editaci ODF (OpenOffice 2.0 a vyšší na všech systémech, příp. MS Office 2007SP2 na Windows).

 

Vložit příspěvek