Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

nejmenší zlo ?!  -  2. 8. 2010

Dovolím si reagovat na příspěvek týkající se výsledků letošních parlametních voleb.

Myslím si , že výsledky letošních parlamentních voleb nejsou nijakým překvapením.Je to vzhledem k nastalé předvolebné politické konstalaci logickým vyústěním situace .

Termín nejmenšího zla se mi zdá poněkud nešťastný. Já osobně bych nikdy žádné i to nejmenší zlo nevolil, spíše bych se zdržel hlasování.

Co je ale na letošních volbách zajímavé a dle mého i logické, je využití práva na udělění preferencí na kandidátkách , což ač náš současný volební zákon více méně přiškrcuje, zamíchalo stranickými kandidátkami, až se z toho některým kandidátům či stranický náčelníkům hlava zatočila. Kdyby byl prosazen volební zákon dle návrhu SPOZ, bylo by to v příštích volbách ještě zajímavější a pro mnoho voličů přijatelnější a možná by někteří již nemuseli do uren vhazovat lístek nejmenšího zla .

Jak to dopadne v komunálních volbách? Uvidíme. Uvědomme si ale, že v komunálních volbách jde především o volbu lidí z našich řad a osobností , kterým důvěřujeme , stranické legitimace zde hrají vetšinou jen vedlejší role. Proto volme největší dobro a ne nejmenší zlo .

P.s. pro doplnění volební účast v Pardubickém okrese byla 65,66 %

Daniel Dejdar

 


 

Vložit příspěvek

*