Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Dašice news  -  23. 3. 2010

Omlouvám se všem příznivcům našich stránek, že jsem dlouho nepřispíval. Bohužel jsem v poslední době neměl čas. Od vítání Mikuláše se v našem městečku událo několik málo věcí, které stojí za připomenutí. Především se hasičům opět podařilo uspořádat již čtvrtý ročník jejich plesu. Nato, že se právě ocitá celá naše společnost v hospodářské krizi, to byla velice vydařená akce. Jak z hlediska účasti, tak z hlediska bohaté tomboly, kterou se klukům podařilo od sponzorů sehnat. Fotografie z této akce můžete shlédnout na hasičských stránkách. Adresu najdete v sekci odkazy. Na místní politické scéně začínají být znát blížící se komunální volby. U nás v ČSSD proběhlo několik změn. Já jsem se z důvodu velké pracovní vytíženosti vzdal funkce předsedy MO Dašice. Jak je v našem městečku zvykem, zaslechl jsem různé fámy o tom, že si výměnu na postu předsedy přál okresní výbor. Není tomu tak. Nebyl jsem v této souvislosti nikým kontaktován. Jedná se o mé svobodné rozhodnutí. Kdyby chtěl příště kdokoli nějaké informace, rád mu je nezkreslené podám. Stačí si mou osobu vyhledat na facebooku. Přezdívka Mal Ganis. V mimořádných volbách byl staronovým předsedou zvolen Vladimír Stibor, já místopředsedou a Míra Verner členem výboru. Naše řady opustil Jirka Jelínek, který se rozhodl vytvořit svou vlastní kandidátku v rámci strany SPO Miloše Zemana. Předseda MO KSČM Ing.Jan Foldyna byl zvolen tajemníkem krajského výboru a členem nejužšího vedení KSČM. Předpokládám, že Vám sám prostřednictvím tohoto blogu celou záležitost sám vysvětlí. Podle všech dostupných informací se bude nejspíše opakovat situace posledních komunálních voleb. Podle vyjádření jednotlivých komunálních politiků očekávám sestavení cca 10 kandidátek. Vezmeme-li v úvahu počet zastupitelů (15), je tato situace pro Dašice špatná. Velice těžko se bude hledat většina osmi zastupitelů pro prosazení čehokoli. Navíc bude případná většina vratká, sestávající pravděpodobně z minimálně čtyř subjektů. Vše bude nakonec v rukou voličů. Ti rozhodnou o složení zastupitelstva. Přesto jsme připraveni, pokud se do zastupitelstva dostaneme, podpořit každou rozumnou věc, směřujicí k rozvoji Dašic.

 


 

Vložit příspěvek