Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Nová verze stránek  -  6. 6. 2009

Pracovní název: verze 4.0

Rád bych Vás přivítal na nové verzi stránek www.dasice.net.

Levé menu doznalo některých patrných úprav, ale největší viditelnou novinkou je přidání pravého menu, které je vesměs využito pro Blog (příspěvky).

Stránky nově fungují na publikačním systému zvaném WordPress, což dává autorům článků a redaktorům více možností v publikování, srozumitelnější administraci a přidávání novinek, možnost roztřídit články mezi různé rubriky, zobrazení statistik návštěvnosti jednotlivých článků atd.

Ale i návštěvníci mají nové možnosti, jak se vyjádřit. K původním komentářům pod článkem přibylo hodnocení hvězdičkami, do budoucna se počítá s možností registrace a zasíláním novinek přes e-mail. V pravém menu návštěvníci vidí rubriky článků, statistiky nejčtenějších článků, procházet se dají i podle měsíců.

Všichni noví registrovaní automaticky dostávají práva "Spoluator", což znamená, že mohou napsat článek a po jeho schválení administrátorem nebo redaktory bude tento článek publikován a pokud se "Spoluautor" osvědčí, automaticky obdrží práva "Autor". "Autoři" publikují své příspěvky bez schvalovacího procesu.
U všech přihlášených bude u komentářů uvedeno automaticky jejich jméno a v levém menu bude uvedena informace, že jsou online.

Pokud máte jakékoli připomínky či chcete upozornit na chyby, napiště mi prosím e-mail, nebo napište pod článkem, pokusím se vše co nejdříve napravit.

 


 

Vložit příspěvek

*