Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Vítězství zdravého rozumu  -  5. 12. 2008

Tak jsme se konečně dočkali. Po půl roce tahanic, třenic a zákulisních triků konečně zastupitelstvo zvolilo nového místostarostu. Po všech předchozích neúspěšných volbách nakonec zvítězil kandidát, o němž se v této souvislosti ještě nehovořilo. Poměrem hlasů 13-1-1 ( pokud jsou mé informace přesné) se stal místostarostou Mgr. Petr Zikmund. Pana Zikmunda znám jako slušného, pragmatického člověka, který v Dašicích a Zminném udělal mnoho dobré práce ve prospěch spoluobčanů. Pevně věřím, že se bude konečně pokračovat v záležitostech, které byly nastartovány bývalým starostou Bc. Jiřím Horou a posléze přerušeny jeho odvoláním. Pro pana Zikmunda je zvolení v současné neutěšené situaci především obětí. Přesto si myslím, že je to pro Dašice nejlepší možná volba. Přeji tedy panu místostarostovi mnoho úspěchů v nové funkci, pevné nervy a zdraví.

 


Jeden komentář k “Vítězství zdravého rozumu”

  1. Anonymní napsal:

    Souhlasíme jak s názvem článku tak i s hodnocením Mgr.Zikmunda. Nemůžeme však souhlasit s tvrzením, že se o něm jako kandidátu jak na starostu tak i na místostarostu,nehovořilo. Hovořilo, často a s velkou podporou pro něho. Dosud to však vždy skončilo na tom, že on sám to nechtěl v žádném případě přijmout. Až nyní pod tíhou současné situace i „přesvědčování“ z mnoha stran. Přesto, že velmi dobře ví, že z jeho osobního hlediska je to obrovská oběť. Hodnocení exstarosty se nám zdá nadnesené a pomýlené z neznalostí věcí. K přání mnoha úspěchů Mgr.Zikmundovi v nové funkci se připojujeme.

 

Vložit příspěvek

*