Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Presentace činnosti SDH Dašice  -  24. 11. 2008

Včera jsem měl možnost shlédnout presentaci, kterou vytvořili členové Sboru dobrovolných hasičů v Dašicích. V tomto téměř profesionálním dokumentu je názorně vidět, co všechno dobrovolní hasiči pro město Dašice dělají a v jakých podmínkách. Zároveň je možno na konci shlédnout část projektové dokumentace na přestavbu zbrojnice. Vřele Vám všem doporučuji její shlédnutí. Odkaz najdete přímo pod tímto blogem. Trvá zhruba osm minut, ale myslím, že to není promarněný čas. Díky skromnosti, která je hasičům vlastní, nežadoní o uspíšení realizace přestavby. Proto dovolte, abych tak učinil já svým jménem. Žádám všechny, kteří mohou jakkoli pomoci, ať už z hlediska hlasování v zastupitelstvu, nebo kontaktem na instituce poskytující finance na takovéto projekty, aby aktivně pomohli zrealizovat zmíněnou přestavbu. Pevně věřím, že se vše nakonec podaří a naši hasiči budou moci pracovat v důstojných podmínkách.

S úctou

Pavel Ďurišík

http://www.youtube.com/watch?v=6Rt5PMGUecQ

 


Jeden komentář k “Presentace činnosti SDH Dašice”

  1. Daniel Dejdar napsal:

    Jsem nadšen prezentací a hlavně její úrovní, jakou SDH vytvořil.Podpořit snahu hasičů o rekonstrukci hasičské zbrojnice je dle mého názoru logickým krokem každého občana Dašic, vždyť jejich práce se týká každého z nás a musím se sklonit nad rozsahem jejich dobrovolné práce.

 

Vložit příspěvek

*