Výroba, opravy a repase nákladních vagónů. Strojírenská výroba se zaměřením na železnici. Obchodní činnost v oblasti strojírenské výroby.

 
Koralkykomponenty.cz - internetový obchod s korálky - materiál pro výrobu originálních šperků. Korálky, náušnicové háčky, řetízky, zapínání, ketlovací jehly a nýty, rokajl a další.
 

Jak to bude s plesem  -  4. 11. 2008

Po roce je opět čas zamyslet se nad uspořádáním třetího hasičského plesu v Dašicích. Jsme město a proto si myslíme, že by zde tato tradice, jako jedna z mála kulturních akcí měla pokračovat.
Byli jsme se podívat na sále restaurace Radnice. A co jsme zjistili? Jen to, že opět naše dvoutýdenní práce, kterou nás stály oba předchozí plesy, je vniveč. Parkety jsou v žalostném stavu, sociální zařízení taktéž. Celkový stav sálu by se dal nazvat havarijní.
Proto si pokládáme otázku, zda uspořádat tento ples v těchto opravdu nedůstojných podmínkách. Naskytla se možnost přesunout ples do kulturního domu v Kostěnicích, kde nám obecní úřad v čele se starostou panem Pulkrábkem vyjde vstříc. Kyvadlová doprava účastníků plesu by byla samozřejmě zdarma zajištěna autobusem.
Protože se však jedná o ples dašických hasičů a především pro Dašičáky, připravili jsme pro Vás k této záležitosti anketu. Anketa probíhá na našich internetových stránkách http://www.sdh-dasice.ic.cz/ a na http://www.dasice.net/,
nebo můžete svůj názor sdělit do naší e-mailové schránky sdh-dasice@seznam.cz
Pokud z ankety vyplyne, že si přejete uspořádání plesu v Dašicích, jsme připraveni Váš názor respektovat. Nejsme si jisti, jestli i přes naše maximální úsilí budeme schopni stejný komfort, jako nám nabízí sál v Kostěnicích, pro Vás zajistit. Pravdou ovšem je, že pořádání plesu je spíše prestižní záležitostí.
Naší hlavní činností je totiž požární ochrana a nikoli stálá renovace sálu.
Je zarážející, že Dašice - město s dvěma tisíci obyvateli - nemají vhodný sál pro pořádání jakýchkoli kulturních akcí.
Děkujeme za pomoc při rozhodování.
Hasiči Dašici

 


 

Vložit příspěvek

*